Dlaczego AGRANA?

1. PRZEWAGI KONKURENCYJNE

Jesteśmy liderem w dostarczaniu rozwiązań w sektorze komponentów owocowych oraz innych dodatków spożywczych. Jesteśmy dumni z tego, co robimy. Dzięki renomie, jaką zapewnia nam jakość naszych produktów i usług, jesteśmy obecni i znani na całym świecie - posiadamy łącznie 55 zakładów w różnych krajach. W toku wieloletniej działalności wypracowaliśmy koncepcję obsługi klienta na najwyższym światowym poziomie. Oferujemy ją wszystkim naszym klientom, dostosowując ją jednocześnie do ich specyficznych wymagań i potrzeb.

JAKOŚĆ

 Mamy najbardziej zaawansowane procesy produkcji komponentów owocowych. Wraz z nimi oferujemy najwyższą jakość bezpieczeństwa i higieny. Zapewnienie bezpieczeństwa żywności jest naszym priorytetowym zadaniem. W praktyce oznacza to, że znaczna część naszych zasobów inwestowana jest w doskonalenie systemów prewencji i kontroli ryzyka zdrowotnego działających w oparciu o:

 •  kontrolę poziomu pestycydów w surowcach,
 • plan kontroli alergenów i organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO) ,
  • monitorowanie i kontrolę zmiennych krytycznych w czasie trwania procesów,

   

  • stosowanie detektorów metali,

   

  • aseptyzację,

   

  • stosowanie na miejscu urządzeń do sterylizacji.


Gwarancją wysokiej jakości oferowanej przez AGRANA Fruit Polska jest wdrożony system monitorowania ryzyka HACCP. Dla niektórych z naszych produktów uzyskaliśmy również certyfikat koszerny. Jakość naszych produktów jest utrzymywana poprzez odpowiednie procesy produkcyjne oraz stosowane przez nas normy jakościowe i higieniczne, w pełni zgodne ze standardami międzynarodowymi. Jednym z naszych podstawowych priorytetów jest zorientowanie działalności na sukces klienta i  wspieranie jego rozwoju poprzez ciągłe doskonalenie naszych produktów i wdrażanie innowacji. Działania te są wspierane przez korporacyjną kontrolę jakości oraz nasze działy badań i rozwoju. Każdemu z naszych produktów zapewniamy wartość dodaną, wzmacniając tym samym konkurencyjność naszych klientów, zwiększając ich udział w rynku i promując ich konsolidację w niszach rynkowych, w których są obecni. To tylko niektóre spośród zalet, dzięki którym AGRANA Fruit Polska cieszy się pozycją wiodącego dostawcy komponentów owocowych o najwyższym na rynku współczynniku efektywności kosztów

OBSŁUGA KLIENTA 

Badania i Rozwój Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów AGRANA korzysta z usług specjalistycznych ośrodków badań i rozwoju. Opracowywane tam są nowe koncepcje, dające się dostosować do każdej formuły, do każdej prezentacji wizualnej produktu i do specyficznych wymogów związanych z dostawą. AGRANA Fruit Polska posiada również lokalny ośrodek badań i rozwoju. W ciągu miesiąca wysyłamy około 200 próbek. Czas realizacji ich przygotowania nie przekracza 5 dni od przyjęcia zamówienia. Informowanie klientów o nowych możliwościach rozwoju  Nasi klienci są  partnerami biznesowymi. Chcąc wspólnie osiągnąć sukces, organizujemy prezentacje innowacji i trendów pojawiających się na rynku - w ten sposób na bieżąco informujemy naszych klientów o nowych możliwościach rozwoju.Dogodna sieć transportu AGRANA korzysta z dogodnej sieci transportu, dzięki której możemy dostarczać swoje produkty w dowolne miejsca w kraju i na świecie. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w dziedzinie logistyki i dobrą znajomością rynku transportowego. Pracujemy z zaufanymi przewoźnikami i prowadzimy staranną dokumentację procesów logistycznych. Nasz dział sprzedaży i wysyłek jest w stałym kontakcie z przewoźnikami – dzięki temu nasze produkty zawsze docierają na czas i są transportowane w warunkach określonych przez klienta. 

INNOWACJE

Innowacje to nasze podstawowe narzędzie zdobywania rynku. Dysponujemy własnym działem rozwoju nowych produktów. Korzystamy również z opracowań i wdrożeń europejskiego działu rozwoju. Wprowadzając na rynek nowe produkty pomagamy naszym klientom w uzyskaniu zanczącej pozycji rynkowej

 

2. NASZA TECHNOLOGIA

Uzyskanie wysokiej jakości komponentów owocowych wymaga wdrożenia procesów uwzględniających nawet najdrobniejsze szczegóły. Kluczowym elementem tych procesów jest dobór najlepszych owoców. Doskonale wyszkolony personel, optymalna  infrastruktura i programy doradztwa rolniczego i wsparcia finansowego skierowane do producentów owoców to narzędzia, którymi się posługujemy. O każdej porze roku jesteśmy w stanie spełnić zapotrzebowanie na każdy rodzaj owoców. Każdy owoc przyjmowany przez AGRANA Fruit Polska znajduje się w idealnym stadium dojrzałości. Proces obróbki przemysłowej, jakiemu poddawane są owoce dostarczane do zakładu, składa się z dwóch zasadniczych etapów - mrożenia i produkcji komponentów owocowych. 

NASZ ZESPÓŁ

AGRANA Fruit Polska zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów ds. badań, fachowy personel obsługi technicznej i ekspertów różnych dziedzin. Wszyscy nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by nasze produkty w pełni odpowiadały międzynarodowym standardom jakości i by były stale doskonalone. Jednym z filarów naszej polityki jest ciągłe szkolenie i aktualizacja wiedzy i umiejętności naszego zespołu. W efekcie przekłada się to na uzyskanie lepszej jakości i generuje wartość dodaną dla naszych klientów i ich produktów.